Targi ślubne Zamek Kliczków

Ostatnie już chyba targi w sezonie ślubnym 2016, na którym miałyśmy przyjemność gościć, odbyły się 17 kwietnia w pięknym zamku Kliczków niedaleko Bolesławca. Do udziału w tym wydarzeniu zachęciły nas piękne pałacowe wnętrza. Sporo czasu spędziłyśmy nad tym, co mogłoby pasować do tak wymagających sal. Postawiłyśmy na bardzo modny w tym sezonie styl boho. Miałam trochę wątpliwości, czy to dobry wybór, ale rezultat wyszedł fantastyczny. Przeniosłyśmy do zamkowych komnat trochę natury, co moim zdaniem nadało lekkości całemu pomieszczeniu. Trochę żałujemy, że nasze stoisko znalazło się w sali bibliotecznej, ponieważ brak światła znacznie wpłynął na jakość zdjęć;( Mimo wszystko kwiatowe babeczki cieszyły się dużym zainteresowaniem;)

Targi Ślubne Jelenia Góra 2016

28 lutego 2016 miałyśmy przyjemność zaprezentować się na drugich już organizowanych Jeleniej Górze Targach Ślubnych. Impreza okazała się bardzo udana. Tym razem poszłyśmy na całość. Przygotowanie się do tego eventu pochłonęło kilka dobrych godzin , ale było warto. Na naszym stoisku panowała klasyka. Biel w połączeniu ze srebrem i różnymi odcieniami zieleni. Nie zabrakło akcentu papierowych kwiatów, które zyskują coraz większą popularność. Z pewnością zobaczycie je jeszcze w kolejnych kompozycjach nadchodzącego sezonu. Całe stoisko uwiecznione zostało na pięknych fotografiach za które dziękujemy firmie FotoMich ;)

Targi Ślubne Jelenia Góra 2015

21.11.2015 odbyły się pierwsze Targi Ślubne w których braliśmy udział. Była to dla Nas wyjątkowa okazja do zaprezentowania siebie i naszych usług przed rozpoczęciem nowego sezonu ślubnego! Postawiłyśmy na różnorodność w kolorze różu i amarantu. Efekty na zdjęciach ;)